Дошкільний навчальний заклад ясла-садок №18 "Росинка"
Вторник, 22.01.2019, 23:01Приветствую Вас Гость | RSS
[ Главная ] [ Регистрация ] [ Вход ]
Форма входа

Меню сайта

Наш опрос
Оцените работу воспитателя.
Всего ответов: 131

Новости дня

Статистика

Онлайн всего: 1
Левых: 1
В теме: 0

Главная » 2018 » Декабрь » 18 » Готуємось до нової української школи
19:32
Готуємось до нової української школи

Кожна дитина неповторна, наділена від природи унікальними здібностями, талантами та можливостями. Місія Нової школи – допомогти розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості кожної дитини на основі партнерства між учителем, учнем і батьками.

Концепція «Нової української школи»

 

Початок навчання у школі – визначний переломний момент у житті кожної дитини. Безпечне й безтурботне життя дошкільника змінюється наповнюється вимогами, обов’язками і обмеженнями: кожен день треба ходити до школи, систематично і напружено працювати, слідувати нормам і правилам шкільного життя, виконувати рекомендації вчителя.

Що будуть вивчати діти  у новій школі? Чи комфортно буде маленькому школяреві? Ці та інші питання непокоять кожного з батьків учнів, які  вчитимуться у новій українській школі.

Концепція «Нової української школи» передбачає докорінне перезавантаження  шкільної освіти, спрямоване на формування успішного,

ініціативного, громадсько - активного учня.

Що ж змінюється у шкільному житті?

Основною новацією початкової школи є інтегративний підхід, коли навчальний матеріал інтегрується в змісті споріднених предметів (на прикладі одного           об’єкту чи явища дається поняття з різних навчальних предметів). Завдяки цьому в учнів складатиметься цілісна картина навколишнього світу і зменшиться кількість навчальних предметів (з 9 до 6). об’єкту чи явища дається поняття з різних навчальних предметів). Роль учителя зміниться. Крім передачі знань вчитель буде сприяти формуванню позитивної самооцінки,розвивати ключові навички для життя. Зокрема, будуть виховуватися цінності свободи і відповідальності,почуття безпеки, вміння формувати і відстоювати власну точку зору, слухати інших, ділитися, досягати компромісів. Разом з учителем учні братимуть участь в розробленні та дотриманні правил поведінки у класі.

 У новій українській школі вчителі будуть використовувати діяльністний підхід до організації освітнього процесу: не механічне  заучування правил, формул, дат і текстів, а розуміння закономірностей явищ і процесів, вміння використати набуті знання у повсякденному житті, здатність працювати у команді, критично оцінювати інформацію, події, свої вчинки.

Нова школа працюватиме на засадах «педагогіки партнерства». Це спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками, однодумцями, рівноправними учасниками освітнього процесу,

відповідальними за результат. Школа допомагатиме батькам у кращому

розумінні процесів фізичного, розумового та духовного розвитку дитини, виборі найбільш ефективних способів виховання в дитини сильних сторін характеру відповідно до індивідуальних особливостей. способів виховання в дитини сильних сторін характеру.

Батьки зможуть співпрацювати з учителем у такий спосіб:

• брати участь у постійному діалозі, у тому числі – у батьківських зборах.

• організовувати додаткову комунікацію (групи в месенджерах, інформаційні розсилки, “чайні зустрічі”, обміни книжками та іграми).

• допомагати в організації заходів, проведенні класних і позашкільних

занять.

Коли батьки беруть участь у шкільних заходах, співпрацюють

з учителем, дитина бачить, що всі значимі для неї дорослі піклуються

про неї. Відтак, зростає її самоповага. Об’єднання зусиль учителів і батьків

сприяє особистісному зростанню дитини і полегшує засвоєння матеріалу.

Ось чому важливо зробити школу - дім одним цілим для дитини.

Виховання не буде зведено лише до окремих «занять із моралі». Виховання сильних рис характеру дитини буде здійснюватися через особистий досвід, на засадах поваги до прав людини, демократії, підтримки добрих  ідей.

Просмотров: 20 | Добавил: бредпит | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Статистика

Друзья сайта

География сайта

Календарь
«  Декабрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

ПОГОДА

Психология

Архив записей

Copyright MyCorp © 2019